Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Please select which editor your are using. <strong>Default:</strong> Classic Editor
ca: Seleccioneu quin editor esteu usant.<strong>Per defecte:</strong> l'editor clàssic.

en: Gutenberg Editor
ca: Editor Gutenberg

en: Classic Editor
ca: Editor clàssic

en: Choose Editor
ca: Tria un editor

en: Duplicate This as
ca: Duplica això com

en: Pending
ca: Pendent

en: Publish
ca: Publica

en: Draft
ca: Esborrany

en: Private
ca: Privada

en: Duplicate This
ca: Duplica això

en: Settings
ca: Configuració

en: Duplicate Post Suffix
ca: Sufix de publicació duplicada

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
ca: Duplica entrades, pàgines i publicacions personalitzades amb un sol clic.

en: Donate
ca: Feu una donació

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
ca: Duplica la pàgina

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
ca: Afegeix un sufix per a la publicació duplicada o clonada com Copia, Clonada, etc. Es mostrarà després del títol.

en: Duplicate Page Settings
ca: Configuració de la pàgina duplicada

en: To Duplicate Edit Screen
ca: Per duplicar la pantalla d’edició

en: To All Posts List
ca: A la llista de tots els missatges

en: Buy PRO
ca: Compra PRO

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link. <strong>Default:</strong> To current list.
ca: Seleccioneu qualsevol redirecció de missatges, redirigiu-vos a seleccionats després de fer clic a duplicar aquest enllaç. <strong>Per defecte:</strong> a la llista actual.

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
ca: Redirigeix després de fer clic a <strong>Duplica aquest enllaç</strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post. <strong>Default:</strong> Draft.
ca: Seleccioneu l’estat d’entrada que voleu assignar per a la publicació duplicada. <strong>Per defecte:</strong> esborrany.

en: Duplicate Post Status
ca: Estat de l'entrada duplicada

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
ca: <strong>S'està desant, espereu...</strong>

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
ca: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>No s'ha desat la configuració.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Descarta aquest avís.</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
ca: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>S'ha desat la configuració.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Descarta aquest avís.</span></button></div>
