Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: The uploaded file could not be moved
ca: No s'ha pogut moure el fitxer penjat

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
ca: Aquest tipus de fitxer no està permès per raons de seguretat.

en: Downloaded file has incorrect size
ca: El fitxer baixat té una mida incorrecta

note: translators: 1: The HTTP error message. 2: The HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
ca: El servidor remot ha retornat un resultat inesperat: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: The WordPress error message. 2: The WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
ca: La petició ha fallat degut a un error: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
ca: No s'ha pogut crear el fitxer temporal.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
ca: Per a fer-vos més senzilla l'edició i el desament de contingut importat, potser voleu reassignar l'autor dels elements importants a un usuari d'aquest lloc, com per exemple el compte de l'administrador principal.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
ca: Es detalls es mostren a dalt. L'importador ho intentarà ara amb un analitzador diferent...

en: There was an error when reading this WXR file
ca: S'ha produït un error en llegir aquest fitxer WXR

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
ca: Sembla que no és un fitxer fitxer WXR, el número de versió del fitxer WXR falta o és incorrecte

en: Sorry, there has been an error.
ca: S'ha produït un error.

en: The file does not exist, please try again.
ca: El fitxer no existeix, proveu-ho de nou.

en: All done.
ca: Fet.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
ca: Recordeu actualitzar les contrasenyes i rols dels usuaris importats.

en: Have fun!
ca: Gaudiu-ne!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
ca: El fitxer d'exportació no s'ha pogut trobar a <code>%s</code>. És probable que això sigui per un problema de permisos.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
ca: El fitxer WXR (versió %s) pot ser que no estigui suportat per aquesta versió de l'importador. Considereu l'actualització.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
ca: Ha fallat la importació de l'autor %s. Les seves entrades s'atribueixen a l'usuari actual.

en: Assign Authors
ca: Assigna els autors

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
ca: Si es crea un usuari nou pel WordPress, es generarà una contrasenya aleatòria i el rol de l'usuari nou es definirà com a %s. Cal que es canviïn els detalls de l'usuari nou manualment.

en: Import Attachments
ca: Importa els fitxers adjunts

en: Download and import file attachments
ca: Descarrega i importa fitxers adjunts

en: Submit
ca: Envia

en: Import author:
ca: Importa l'autor:

en: as a new user:
ca: com a usuari nou:

en: or create new user with login name:
ca: o crea un usuari nou amb el nom d'usuari:

en: assign posts to an existing user:
ca: assigna entrades a un usuari existent:

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: or assign posts to an existing user:
ca: o assigna les entrades a un usuari existent:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
ca: Ha fallat la creació d'un usuari nou per a %s. Les seves entrades s'atribueixen a l'usuari actual.

en: Failed to import post tag %s
ca: Ha fallat la importació de l'etiqueta d'entrada %s

en: Failed to import category %s
ca: Ha fallat la importació de la categoria %s

en: Failed to import %s %s
ca: Ha fallat la importació de %s %s

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
ca: Ha fallat la importació de &#8220;%s&#8221;: tipus d'entrada %s incorrecta

en: Menu item skipped due to missing menu slug
ca: S'ha evitat l'element del menú perquè falta el resum del menú

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
ca: Ha fallat la importació de %s &#8220;%s&#8221;

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
ca: %s &#8220;%s&#8221; ja existeix.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
ca: L'element del menú s'ha evitat a causa d'un resum del menú incorrecte: %s

en: Fetching attachments is not enabled
ca: No s'ha habilitat l'obtenció dels adjunts

en: Invalid file type
ca: Tipus de fitxer invàlid

en: Remote server did not respond
ca: El servidor remot no respon

en: Remote file is too large, limit is %s
ca: El fitxer remot és massa gran, el límit és %s

en: Zero size file downloaded
ca: S'ha baixat un fitxer de mida zero

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
ca: Una versió nova de l'importador està disponible. Actualitzeu a la versió %s per assegurar la compatibilitat dels fitxers d'exportació mes nous.

en: Import WordPress
ca: Importa el WordPress

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
ca: Hola! Pengeu el fitxer WordPress eXtended RSS (WXR) i s'importaran les entrades, les pàgines, els comentaris, els camps personalitzats, les categories i les etiquetes al lloc web.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
ca: Escolliu un fitxer WXR (.xml) per penjar, després feu clic a Penja el fitxer i importa'l.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ca: Importa <strong>entrades, comentaris, camps personalitzats, pàgines i categories</strong> d'un fitxer exportat pel WordPress.

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress Importer
ca: Importador del WordPress

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
ca: Importa les entrades, les pàgines, els comentaris, els camps personalitzats, les etiquetes i més des d'un fitxer d'exportació del WordPress.
