Themes - Twenty Sixteen - en to ca translation catalogue (73 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
ca: Twenty Sixteen és una revisió modernitzada de la distribució més famosa de tots els temps del WordPress - una distribució horitzontal amb una barra lateral opcional a la dreta que funciona perfectament en blogs i llocs web. Té opcions de colors personalitzats, amb paletes de color boniques per defecte, una harmoniosa graella fluida utilitzant el patró «mòbil primer», i acabats impecables en tots els detalls. Twenty Sixteen farà que el vostre WordPress es vegi preciós a tot arreu.

en: Bright Red
ca: Vermell brillant

en: Dark Red
ca: Vermell fosc

en: Dark Brown
ca: Marró fosc

en: Light Blue
ca: Blau clar

en: Bright Blue
ca: Blau brillant

en: Blue Gray
ca: Gris blavós

en: White
ca: Blanc

en: Light Gray
ca: Gris clar

en: Dark Gray
ca: Gris fosc

en: Medium Brown
ca: Marronós

en: Medium Gray
ca: Grisenc

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ca: Edita <span class="screen-reader-text">«%s»</span>

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ca: Continua llegint <span class="screen-reader-text">«%s»</span>

en: Red
ca: Rouge

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
ca: Una resposta a «%s»

[ctx: submit button]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ca: Cerca &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
ca: Buscar per:

en: Footer Primary Menu
ca: Menú principal del peu de pàgina

en: Footer Social Links Menu
ca: Menú d'enllaços socials del peu de pàgina

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
ca: Afegiu ginys aquí que apareixeran a la barra lateral.

en: Featured
ca: Destacat

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ca: Sembla que no hem trobat el que buscàveu. Potser hi ajudaria una cerca.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ca: No s'ha trobat res que coincideixi amb els termes cercats. Proveu de nou amb altres paraules clau diferents.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ca: Preparats per publicar la primera entrada? <a href="%1$s">Comenceu aquí</a>.

en: Nothing Found
ca: No s'ha trobat res

note: translators: %s: The post author display name.
en: View all posts by %s
ca: Mostra totes les entrades de %s

en: Author:
ca: Autor:

en: Previous post:
ca: Entrada anterior:

en: Next post:
ca: Entrada següent:

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

note: translators: %s: The search query.
en: Search Results for: %s
ca: Resultats de la cerca de: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
ca: Etiquetes

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
ca: Publicat el

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ca: Deixa un comentari<span class="screen-reader-text"> a %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
ca: Autor

en: Yellow
ca: Groc

en: Gray
ca: Gris

en: Dark
ca: Fosc

en: Default
ca: Predeterminat

en: Secondary Text Color
ca: Color del text secundari

en: Main Text Color
ca: Color del text primary

en: Link Color
ca: Color dels enllaços

en: Page Background Color
ca: Color del fons de la pàgina

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
ca: <span class="meta-nav">Publicat en</span><span class="post-title">%title</span>

en: Base Color Scheme
ca: Esquema de color base

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ca: Twenty Sixteen requereix com a mínim la versió 4.4 de WordPress. Esteu executant la versió %s. Actualitzeu i proveu de nou.

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
ca: Mida sencera

en: Pages:
ca: Pàgines:

en: Next Image
ca: Imatge següent

en: Previous Image
ca: Imatge anterior

en: Menu
ca: Menú

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: expand child menu
ca: amplia el menú fill

en: collapse child menu
ca: contrau el menú fill

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
ca: activa

en: Content Bottom 2
ca: Contingut inferior 2

en: Content Bottom 1
ca: Contingut inferior 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
ca: Apareix baix del contingut d'entrades i pàgines.

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Social Links Menu
ca: Menú d'enllaços socials

en: Primary Menu
ca: Menú principal

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
ca: Gràcies al %s

en: Comments are closed.
ca: Els comentaris estan tancats.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ca[0]: Una resposta a «%2$s»
ca[1]: %1$s respostes a «%2$s»

en: Page
ca: Pàgina

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ca: Sembla que no s'ha trobat res aquí. Voleu intentar una cerca?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ca: Aquesta pàgina no es pot trobar.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
ca: L'equip del WordPress
